
Дриль-шурупокрут електричний Елпром ЕШС-810 (металевий патрон)
765 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 250113
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шурупокрут мережевий Елпром ЕШС-810 - якісний побутовий призначений для закручування та викручування гвинтів та шурупів, а також для свердлильних робіт. Модель працює від мережі та має електромотор потужністю 810 Вт. Розробниками передбачено одношвидкісний редуктор та функцію реверсу. Свердла та біти фіксуються у швидкозатискному патроні діаметром 10 мм. Шурупокрут мережевий Елпром ЕШС-810 має добре збалансований дизайн і зручні гумові накладки на рукоятці.
Особливості:
Висока потужність
роботи
металевий патрон
Комплектність:
Шуруповерт мережевий ЕШС-810 1шт.
Паспорт 1шт.
Щітки 1 пара
Упаковка картонна 1шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кількість ступенів затяжки | 23 |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Живлення | |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Споживана потужність | 810 Вт |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 8 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 765 ₴



