
Машина шліфувальна стрічкова Елпром ЕЛШМ-1210(Можливість стаційарної роботи)
2 475 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Стрічкова шліфмашина ЕЛПРОМ ЕЛШМ-1210 надійний і якісний помічник, призначений для сухого шліфування дерева, пластмаси, металу, шпаклювальної маси, а також фарбованих поверхонь. Двигун потужністю 1210 ватт забезпечує швидкість руху стрічки в 380 метрів/хвилину, що дозволить досить швидко обробляти поверхні. Стрічкова шліфувальна машина ЕЛПРОМ ЕЛШМ-1210 оснащена дуже зручною кнопкою пуску з можливістю зафіксуватися у ввімкненому положенні, що дуже зручно при тривалій роботі. 380 метрів/хвилину, залежно від оброблюваного матеріалу. Також для комфортної експлуатації в стрічковій шліфувальній шліфувальній машині ЕЛПРОМ ЕЛШМ-1210 передбачено спеціальний регулювальний гвинт для точного центрування шліфувальної ленти на напрямних роликах. Затискний важіль дає змогу швидко і без використання додаткового інструменту замінити і надежно закріпити шліфувальні ленти.
Конструкція передньої частини дає змогу шліфувати у важкодоступних місцях
Передня рукоятка встановлюється в трьох положеннях
Комплектність:
Стрічкова шліфмашина Елпром ЕЛШМ-1210
Пилозбірний мішок
стаціонарного кріплення (2 шт)Шліфувальна стрічка
Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Споживана потужність | 1210 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 380 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 76 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Довжина стрічки/листа | 533 мм |
| Ширина стрічки/листа | 76 мм |
| Максимальна швидкість стрічки | 380 м/хв |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
- Ціна: 2 475 ₴


