
Машина шліфувальна стрічкова Елпром ЕЛШМ-920
1 647 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Стрічкова шліфмашина Елпром ЕЛШМ-920 - високопродуктивний інструмент, що забезпечує шліфування поверхонь різного типу: дерева, пластмаси, металу, фарбованих поверхонь.
Пилозбірник, що поставляється в комплекті, забезпечить відведення пилу від робочого місця. Регулювання обертів дає змогу підлаштувати інструмент залежно від оброблюваного матеріалу. охолодження двигуна забезпечує тривалий термін роботи. Швидко змінити шліфувальні стрічки вручну, не використовуючи додаткових інструментів, дасть змогу спеціальний затискний важіль. пиловидалення
3 позиції додаткової рукоятки
Швидкий доступ до щіток
Можливість стаціонарного кріплення до столу
Відкидний передній кожух для обробки верхньою поверхнею стрічки (Функція електронапильник)
Відмінно зп
Стрічкова шліфмашина Елпром ЕЛШМ-920
Пилозбірний мішок
Інструкція з експлуатації
Вугільні щітки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Споживана потужність | 920 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 260 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 76 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Довжина стрічки/листа | 457 мм |
| Ширина стрічки/листа | 76 мм |
| Максимальна швидкість стрічки | 260 м/хв |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
- Ціна: 1 647 ₴



