
Лобзик електричний Елпром ЕПЛЕ-90
2 025 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 450256
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електролобзик Елпром - це надійний столярний інструмент для роботи як у побутових умовах, так і в професійних майстернях. Столярний лобзик призначений для прямолінійного (поздовжнього та поперечного) та фігурного розпилу дерева, пластмаси, металу, гіпсокартону, ламінату та інших матеріалів, а також випилювання отворів різної форми і розміру.
Зручне D-подібне руківля з гумовими вставками
Вбудований патрубок для пилососа
Фіксація кнопки ввімкнення
Професійна серія
Швидке, гладеньке і акуратне розпилювання професійного рівня
вібраціїСуцільнометалева підошва
Комплектність:
Електролобзик Елпром ЄПЛЕ-90
Шестигранний ключ
Інструкція з експлуатації
Вугільні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Здув тирси | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 3 |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 90 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 8 мм |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 025 ₴




