
ШУРУПОВЕРТ АКУМУЛЯТОРНИЙ KRAISSMANN 2510 ABS 12/2 LI
1 350 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний дриль-шурупокрут Kraissmann 2510 ABS 12/2 Li призначень для свердління отворів у дереві, металі, пластмасі, у конструкціях із гіпсокартону. У шурупокруті встановлено двошвидкісний редуктор, що забезпечує роботу в двох швидкісних режимах. заряду батареї
Характеристика:
- Напруга батареї: 12 В
- Ємність батареї: 2500 мАг
- Кількість обертів:
- 1 режим: 0-40 об/хв
- Діаметр патрона: 10 мм
- Тип аккумулятора літій-іонний
Комплектація:
- Шуруповерт KRAISSMANN 2510 ABS 12/2 Li 1210 ABS 12/2 Li зарядний
- пристрій
- Біта для шурупів
- Руководство користувача
- Пластиковий кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість ступенів затяжки | 25 |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 28 H*m |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴











