
Кутова шліфувальна машина Елпром ЕМШУ-1650-180 (система захисту від пилу)
1 890 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 350234
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Кутова шліфувальна машина Елпром ЕМШУ 180-1650 - інструмент для роботи з металом та іншими твердими матеріалами, нею можна шліфувати, різати, зачищати, точити будь-який твердий матеріал за допомогою абразивних дисків та насадок метало-щіткових, пелюсткових і. Болгарка Елпром ЕМШУ 180-1650 забезпечена електродвигуном потужністю 1650 Ватт і максимальним розміром відрізного диска 180 мм. Корпус має довгасту форму і продовжену основну рукоятку.
Переваги:
Ефективне охолодження
система захисту від пилу
Посилені конічні шестерні редуктора
М'я система>
числа обертів двигуна
Невеликий корпус редуктора забезпечує більш легке управління і високу маневреність інструменту.
Комплектність:
Кутошліфувальна машина Елпром ЕМШУ 180-1650
Додаткова ручка
експлуатації
Ключ для заміни диска
Щітки 1 комплект
Картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1650 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Вага | 3.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
- Ціна: 1 890 ₴



