
Кутова шліфувальна машина Елпром ЕМШУ-2300-230 (плавний пуск двигуна)
2 993 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 350237
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Універсальність кутошліфувальної машини Елпром ЕМШУ-230/2300 дає змогу задіяти її як у професійній будівельній сфері, застосовувати в майстерні, на автосервісі, так і в побутових домашніх умовах. Діаметр диска 230 мм дає змогу виконувати різання деталей, що мають значну глибину та твердість. Корпус з полімерною армованою поверхнею. На поверхні розташована кнопка і перемикач.
Особливості:
Плавний пуск двигуна
Редуктор із магнієвого сплаву
Збільшена стійкість до перегріву
Усилені конічні шестерні редуктора
<3> та контролюЕлектронна система стабілізації швидкості забезпечує постійну швидкість навіть під навантаженням
Вентиляційні відверстия з лабіринтовою структурою захищають інструмент від пилу та бруду, забезпечуючи більш тривалий термін служби інструменту
Пилонепроникна конструкція, зигзагоподібне покриття таоря захисту шарикопідшипників
Комплектність:
Болгарка Елпром ЕМШУ-230/2300
Додаткова ручка
Захисний кожух
Інструкція з експлуатації
Ключ для заміни диска
Картонна упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 6000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
- Ціна: 2 993 ₴









