
Кутова шліфувальна машина Елпром ЕМШУ-1700-180E( з регулюванням оборотів)
2 453 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 350235
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Якісна болгарка Елпром ЕМШУ 180-1700Е - з плавним пуском та підтримкою та регулятором обертів, ціна якої доступна, стане незамінним помічником у побуті або у напівпрофесійних цілях. Якщо вам потрібний такий інструмент, варто розглянути болгарку Елпром ЕМШУ 180-1700Е. Це рішення для проведення обрізки, розпилювання, шліфування та обдирання. Обладнання легко обробляє металеві, кам'яні, бетонні та інші поверхні. Вироб відрізняється ергономічним дизайном і відмінною якістю збірки. Болгарка доповнена пилозахистом обмоток двигуна, що підвищує стійкість до зношування. Оснащення укомплектоване системою плавного пуску та блокуванням від випадкових запусків. Комфорт під час роботи забезпечений.
Преимущества:
Регулятор обертів
Плавний пуск двигуна
Збільшена стійкість до перегрівання
Усилені конічні шестерні редуктора
Мужна система для контролю стабілізації швидкості забезпечує постійну швидкість навіть під навантаженням
Вентиляційні відверстия з лабіринтовою структурою захищають інструмент від пилу та бруду, забезпечуючи триваліший термін служби інструменту
Пилонепроникна конструкція, зиґзаґоподібне покриття якоря, додаткова ізоляціятів шарикопідшипників.
Комплектність:
Вугільні щітки
Захисний кожух
Рукоятка бічна
Ключ для встановлення диска
Інструкція з експлуатації
Кутошліфувальна машина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 8300 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 2 453 ₴



