
Кутова шліфувальна машина Елпром ЕМШУ-1000-125
1 215 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 350226
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Болгарка Болгарка Елпром 125-1000 високопродуктивний інструмент побутового класу. Призначень для різання, шліфування, полірування таких матеріалів як камінь, дерево, метал, кераміка. Висока ефективність роботи досягається завдяки великій потужності двигуна (1000 Вт), а також асортименту змінних дисків та насадок для роботи з різними матеріалами. Болгарка Болгарка Елпром 125-1000 зручна в роботі, має невелику вагу та компактну форму корпусу, що сприяє тривалій роботі. Інструмент має ефективну систему охолодження, яка не дасть інструменту перегрітися під час навантаження. Довгий термін експлуатації та безвідмовної роботи забезпечується застосуванням матеріалів і комплектуючих високої якості. охолодження;
посилений редуктор.
Комплектність:
Болгарка Болгарка Елпром 125-1000
Захисний кожух
Додаткова рукоятка
Ключ для зміни диска
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 215 ₴



