
Кутова шліфувальна машина Елпром ЕМШУ-850-125Е
1 350 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 350224
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кутошліфувальна машина Елпром КШМ 125/850Е - інструмент побутового призначення, призначений для шліфування та полірування різних поверхонь, так і для розпилювання металу, бетону, кирпича, плитки та інших ічних твердих матеріалів, видалення іржі, старої кулі лакофарбових покриттів.
850 Вт, що дає змогу розвивати достатню кількість обертів у 11000 об/хв для швидкого та якісного виконання робіт. Як ріжучий елемент використовуються алмазні круги та диски діаметром 125 мм. Завдяки фіксації шпинделя є можливість швидкої зміни оснащення, що дозволить не на довго відриватися від процесу виконання роботи. Inagawa Electric IndustrialШліфувальний круг швидко змінюється завдяки конструкції шпинделя
Захисний кожух повертається і фіксується у необхідному для роботи положенні
Металевий корпус редуктора
Ударостійкий пластик.
Комплектація ЕШМУ-125-850
Інструкція з експлуатації
Вугільні щітки
Захисний кожух
Додаткова ручка
Ключ для заміни диска
Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴



