
Дриль електричний Елпром ЕД-570 (ненаголошена)
1 053 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 150245
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Дриль ненаголошений Елпром ЕД 570 завдяки компактному розміру, легкій вазі та потужності 570 Вт - незамінний помічник під час точного та високопродуктивного свердління таких матеріалів, як метал, дерево, пластмаси. Дриль оснащений якісним швидко затискним патроном, що дає змогу надійно зафіксувати обладнання без допомоги додаткових інструментів. Функція реверсу дає змогу обирати напрямок обертання шпинделя, що зі свого боку розширює сферу застосування інструменту, наприклад, як мережевий шурупокрут, закріпивши в швидкозатискний патрон біту. Електронне регулювання обертів натисканням на кнопку пуску дає змогу повністю контролювати інструмент під час виконання точних та акуратних відвернень. Кнопка пуску може фіксуватися у ввімкненому положенні, для комфорту під час тривалої роботи. Ви також можете починати роботу з вже заданими оборотами, завдяки наявності спеціального регулювального коліщатка. Двигун має систему охолодження, що продовжує загальний термін служби інструменту в рази. Для більш точного використання у конструкції передбачено бульбашковий рівень. Наявність спеціального кріплення на корпусі інструменту дасть змогу закріплювати його на монтажний пояс, наприклад, під час роботи на висоті. Шнур живлення має достатню тривалість і виконаний у товстому гумовому обплетенні.
Комплектність :
Машина свердлильна ЕД-570 1шт.
Паспорт 1шт.
Ключ для патрона 1шт. 1шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Живлення | |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Споживана потужність | 570 Вт |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 053 ₴



