
Дриль Елпром ЕД-700 без удару
1 328 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 150246
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дриль ненаголошений Елпром ЕД 700 відмінно підійде для повсякденного користування під час свердління отворів у металі, пластику, дереві тощо. Модель оснащена витривалим редуктором, що надежно захищений від механічних пошкоджень завдяки міцному металевому корпусу. Особливість пристрою - 700 Вт електродвигун, який захищений від агресивного впливу абразивного пилу за допомогою лакового покриття обмоток. Для зручності роботи є додаткова рукоятка, яку можна встановлювати у двох положеннях для однакової ефективної роботи як лівою, так і правою рукою. Модель призначена для безпечного і швидкого свердління отворів у металі, дереві, а також монтажні та демонтажні роботи з кріпильними елементами.
Щітки 1 пара
Упаковка картонна 1шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 1200 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Ключовий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Живлення | |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 328 ₴



