
Дриль електричний ударний Елпром ЕДУ-980
907 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 150249
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Дриль ударний Елпром ЕДУ-980 є надійним і витривалим інструментом, який використовується для свердління отворів у металі, дереві, пластмасі, кераміці, цеглі, камені та в легких марках бетону. Електричний ударний дриль Елпро ЕДУ-980 має два режими роботи: свердління - основний режим роботи для виконання отворів з високою точністю в таких матеріалах, як метал діаметром 13 мм, дерево 20 мм, тендітні матеріали та пластмаси, інший режим роботи свердління + удар - застосовується для свердління Встановлено надійний двигун потужністю 980 Вт, цього достатньо для забезпечення високої продуктивності та швидкості при виконанні свердлильних завдань. Система охолодження не дасть двигуну перегрітися. Підвійна ізоляція обмотки продовжити загальний термін експлуатації інструменту. Редуктор захищень від механічних пошкоджень міцним металічним корпусом...
Комплектність :
Машина свердлильна ДЕУ-980 1шт.
Паспорт 1шт.
Рукоятка бічна 1шт.
Компанія для патрона 1шт.
Упаковка картонна 1шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Ключовий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Живлення | |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Споживана потужність | 980 Вт |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
- Ціна: 907 ₴



