
Дриль електричний ударний Елпром ЕДУ-1000
1 170 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 150240
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електродриль Елпром ЕДУ-1000 Дриль ударний Елпром ЕДУ-1000 — це інструмент високої якості, призначений для свердління отворів у металі, дереві, цеглі та камні.
Потужність електродвигуна цієї моделі становить 1000 ватів. Ключовий патрон має повністю металеву конструкцію, що продовжує термін його експлуатації у рази. Надійність цього ударного дриля забезпечується використанням під час виробництва найякісніших матеріалів та деталей. Обмотки двигуна надійно захищені від короткого замикання за допомогою спеціального лакового покриття. До комплекту постачання входить додаткова ручка, яка кріпиться в декількох положеннях на корпусі редуктора.
Гарантія на цю модель 1 рік. 1000 ватів
Максимальні оберти — 2800 за хвилину
Регулювання обертів — є
Реверс — є
Тип патрона — ключовий
Діаметр патрона — 13 мм
Максимальний діаметр свердління в дереві — 20 мм
Максимальний діаметр свердління в металі — 13 мм
Максимальний діаметр свердління в бетоні — 13 мм
Кількість швидкостей — 1
Ударний режим — є
Вес — 2 кг
Гарантія — 12 місяців
Потужність електродвигуна цієї моделі становить 1000 ватів. Ключовий патрон має повністю металеву конструкцію, що продовжує термін його експлуатації у рази. Надійність цього ударного дриля забезпечується використанням під час виробництва найякісніших матеріалів та деталей. Обмотки двигуна надійно захищені від короткого замикання за допомогою спеціального лакового покриття. До комплекту постачання входить додаткова ручка, яка кріпиться в декількох положеннях на корпусі редуктора.
Гарантія на цю модель 1 рік. 1000 ватів
Максимальні оберти — 2800 за хвилину
Регулювання обертів — є
Реверс — є
Тип патрона — ключовий
Діаметр патрона — 13 мм
Максимальний діаметр свердління в дереві — 20 мм
Максимальний діаметр свердління в металі — 13 мм
Максимальний діаметр свердління в бетоні — 13 мм
Кількість швидкостей — 1
Ударний режим — є
Вес — 2 кг
Гарантія — 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Ключовий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Живлення | |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 170 ₴




