
Снігоприбирач побутовий електричний Forte ST 1600 1,6 кВт
5 130 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Снігоприбирач Forte ST-1600 обладнаний масивним електричним двигуном впоратися йому зі сніговим покривом вишиваної коії добивається 40 см. У наданій моделі є ймовірність регулювання спрямованості викидання снігу, дальність викиду якого має можливість діставати 4 метри. Снігоприбирач велику снігоприбиральну техніку. Завдяки прогумованому шнеку тротурна плитка стане цілими і без царапин на ній. Невеликий авторитет дозволить діяти з ним жінка або пристарілим людям. Завдяки масивному мотору, снігоприбирач має властивість прибирання, а завдяки гумовому шнеку тротуарна плитка стане захищена від царапин. Особливо снігоприбирач Forte ST-1600 оснащений бічними ручками, ніби у свою черговість руйнується зручність і комфорт під час керування технікою. Установлення використовує величезний піт на великому ринку, вважається необхідним. ST-1600 — Напевно високопродуктивна техніка новоспеченого покоління, багатофункціональне завдання якої полягає в тому, щоб чистити доріжки, тротуари від снігу. Модель йде для застосування у вузьких і важкодоступних місцях, так, як вона володіє дуже малогабаритний розряд, працює в найважчих критеріях, демонструючи раціональні тех. Показники. У переміщення пристрій наводиться засобом електродвигуна потужністю 1600 Вт, розрахованого на активне використання за невисоких температур. Машина снігоприбиральна Forte ST-1600 характеризується подальшими параметрами снігосхоплення — широта очищення складається 40 см, вишина снігу 18 см, дальність відкидання 4 м. Кут викидання снігу регулюється в спектрі 180 градусів, спрямованість викидання ще дозволено видозмінювати. і людям похилого віку
Користувальницькі характеристики
Габарити
5
Трансмісія
ручний привід
Оберти на холостому ходу, об/хв
2000
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Тип двигуна | Електричний |
| Потужність двигуна, Вт | 1600 |
| Тип запуску | Електростартер |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Тип приводу | Колеса |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові | |
| Шнек | Обгумований |
| Регулювання напрямку викиду | Ручна/Дистанційна |
| Управління відстанню викиду | Так |
| Загальні | |
| Ширина захвату | 400 мм |
| Висота захоплення | 180 мм |
| Дальність викиду | 4 м |
| Вага | 11.3 кг |
- Ціна: 5 130 ₴










