
Пила ланцюгова акумуляторна Craft-tec EKS-10C
1 440 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 520012
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пила ланцюгова акумуляторна Craft-tec EKS-10С - електроінструмент, призначений для зрізання або обрізання гілок, розпилювання свіжої, сухої та мокрої деревини діаметром 90 мм або менше, заготівлі дров невеликого діаметру. Невелика вага та мобільність дає змогу працювати у важкодоступних місцях. підходить для формування кроні та догляду за чагарниками.
Особливості :
Блокування кнопки ввімкнення;
Малошумна робота двигуна;
Захист від перевантаження;
Невелика вага і компактний розмір;
Комплектність:
Пила ланцюгова аккумуляторна Craft-Tec EKS-10C шт.
Акумулятор 21В/2 а/рік 2 шт.
Зарядний пристрій 1 шт.
Стартова ємність із ланцюговим маслом 1 шт.
Захисний кожух 1 шт.
Шина 1 шт.
Паспорт 1 шт.
Цепок 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Craft-Tec |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 100 мм |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴




