
Дриль-шурупокрут акумуляторний Елпром ЕДА-18М-2Li Quick
2 430 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 550419
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Акумуляторний шуруповерт ЕДА-18М-2 Li Quick - призначений для загвинчування та відвертання гвинтів, шурупів, саморізів та інших кріпильних виробів; також використовується для свердління отворів у різних конструкційних матеріалах - дерево, пластмаса, метал, гіпсокартон. Найчастіше застосовується у місцях, де немає джерела мережі, - на дахах будинків, далеко від будинку, у сільській місцевості, у приміщеннях без електрики. своєму арсеналі знімний патрон, тобто можливість роботи без патрона, використовуючи спеціальний шестигранник - що дуже зручно для швидкої заміни біти. Режим перемикання швидкостей знаходиться зверху на корпусі, за допомогою якого задається потрібний діапазон - від 0 до 400 або від 0 до 0. Крім того, швидкість обертання регулюється силою натискання на кнопку старту - чим сильніше, тим вищі звороти.
Особливості
рішення для роботи в важкодоступних місцях!
Двошвидкісний механічний редуктор із 18 позиціями крутного моменту
Індикатор заряду батареї
Світлодіодне підсвічування робочої зони
Захист від перевантаження
вставка
Комплектність:
Шуруповерт акумуляторний ЕДА-18М-2Li Quick 1шт.
Паспорт 1шт.
Акумуляторна батарея 2шт.
Пристрій зарядний батарей 1шт.
<.Валіза транспортувальна 1шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
| Максимальна кількість обертів | 1200 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 22 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 6 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
- Ціна: 2 430 ₴






