
Дриль-шурупокрут акумуляторний Елпром ЕДША-12-2Li SET в коробці
1 170 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 550416
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Акумуляторний шуруповерт Елпром ЕДША-12-2Li використовується для загортання або відвертання гвинтів та шурупів, свердління отворів у різних конструкційних матеріалах, в тому числі дерево, пластмаса, сталь.
Акумуляторний дриль володіє можливістю плавної зміни протилежне, а також зміни моменту, що крутити, шпинделя.
На корпусі передбачені відверстия для природного охолодження при тривалих роботах, гумові елементи-виступи дозволяють зберегти цілісність апарату під час випадкового падіння. Швидкозатискний патрон забезпечить миттєву заміну робочих насадок без залучення будь-яких інструментів.
Характеристика:
Конструкція - пістолетна
Напруга живлення 12 В
Реверс – є
Частота обертання на холостому ході:
- 1 ступінь 0-350 об/хв.
- 2 ступінь 0-1350 об/хв. патрона 0,8 – 10 мм.
діаметр свердління:
- Сталь 10 мм.
Кількість швидкостей – 2
Блокування шпинделя – ні
Батарея акумуляторна:
Номінальна напруга 12 В
Тип елементів Li-ion
Місткість 2,0 А/рік
Пристрій зарядний:
Напруга живлення 220 В
Частота струму 50 Гц 4,0 години
Комплект поставки шуруповерту:
Шуруповерт акумуляторний Елпром ЕДША-12-2Li SET
Батарея акумуляторна 2 шт.
Пристрій зарядних батарей 1 шт.
Вага 1,2 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
| Максимальна кількість обертів | 1200 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 22 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 6 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
- Ціна: 1 170 ₴




