
Пила шабельна акумуляторна Елпром ЕПСА-21-2Li
2 502 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 760431
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Перевагою акумуляторної шабельної пилки марки Елпром ЄПСА-21-2LI є її мобільність, можливість використовувати в місцях, віддалених від електромережі. Сучасний дизайн, компактні розміри, невелика вага, зручна рукоятка дають змогу працювати тривалий час у важкодоступних місцях. Робочі органи інструменту заховані під міцним пластиковим корпусом. На руках із зовнішньої та зовнішньої сторони є гумові накладки, приємні на ощуп, які забезпечують антиковзаючий ефект. У нижньому відсіку рукояти кріпиться літій-іонний аккумулятор, який знімається тільки під час натискання фіксувальної клавіші. Не можна допускати повного розряду приладу, тому аккумулятор оснащений світлодіодним індикатором, що сигналізує про стан батареї. Година заряду батареї становить одну годину. Шабельна пила зі швидкозатискним патроном дає змогу легко зафіксувати пиляльне полотно завдовжки 150 мм і також швидко його змінити на новому. Акумуляторна пила на 24 V впорається з невеликим об'ємом робіт з розпилювання дерев'яних заготовок, гілок, чагарників, невеликою металевою і пластиковою трубою. Шляхом сили натискання на клавішу пуску можна плавно регулювати частоту ходу від 0 до 3300 об/хв. Ріжуча здатність по дереву 0-200 мм, металу 0-8 мм, пластику 0-100 мм. цієї моделі підходять всі види полотен
Комплектність:
Акумуляторна шабельна пила Елпром ЕПСА-21-2 Li;
Акумулятор - 2 шт;
Зарядний пристрій;
Пилка по дереву (150 мм)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Живлення | Акумулятор |
| Розмір ходу полотна | 15 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3300 хід/хв |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Глибина пропилу | 200 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Безключова заміна оснащення | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
- Ціна: 2 502 ₴






