
Відбійник Елпром ЕМО-1500MAX
3 240 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 370110
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Відбійний молоток Елпром ЕМО-1500використовується в будівельних та ремонтних роботах та призначень для виконання демонтажу стін, перекриттів, дорожніх покриттів, руйнування бетонних конструкцій. Відбійний молоток має сильний удар і використовується тільки для довбальних робіт.
Відбійний молоток Елпром ЕМО - 1500 Додаткова рукоятка відбійного молотка зроблена повертається на 360°, що дуже зручно при роботі. Корпус відбійного молотка Елпром ЕМО-1500 – суцільнометалевий і надійно захищає внутрішні вузли від пошкоджень. Високонадійний механізм забезпечує удар енергією в 16 Дж. Зручні рукоятки і збалансований центр тяжкості зручну і нестомлюючу роботу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вага | 9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість ударів | 4000 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 14.5 Дж. |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-max |
| Додаткові функції | |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 3 240 ₴









