
Відбійник Елпром ЕМО-2200
7 200 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 370111
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Опис відбійний молоток Елпром ЕМО-2200:
Відбійний молоток ЕЛПРОМ ЕМО-2200 - незаменний помічник при демонтажі бетонних підлог, поперечному знесенні стін, зняття керамічної плитки, штукатур. Потужність двигуна цієї моделі молотка становить 2200 Вт, що достатньо для забезпечення максимальної продуктивності в найкоротший термін. Ударний механізм унікальний за потужністю створень спеціально для таких пристроїв. Для максимально ефективної передачі зусилля від ударного механізму на оснащення відбійник ЕЛПРОМ ЕМО-2200 оснащений спеціальним суцільнометалевим патроном.
Практично весь корпус повністю виконаний з металу для тривалої експлуатації в екстремальних умовах. Основна рукоятка має D-подібну форму та гумову вставку для запобігання зісковзування інструменту та зниження чутливості до надмірної вібрації. Інструмент збалансований та добре спроектований, що робить його зручним у використанні. Відбійний молоток ELPROM EMO-2200 має додаткову надійну рукоятку, що дозволяє утримувати вес обома руками. Електроінструмент поставляється у дуже практичному футлярі для перенесення, а також у комплекті з долотом. Шнур живлення має достатню длину та підвійну ізоляцію для роботи навіть від не заземленого джерела живлення.
Технічні характеристики відбійний молоток Елпром ЕМО-2200:
- Виробник Елпром 2200 Вт
- Живлення Мережа 220В
- Тип патрона SDS-max
- Максимальна сила удару 47 Дж.
- Максимальна кількість ударів 1400 уд/хв
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вага | 22 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість ударів | 1400 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 47 Дж. |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-HEX |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 7 200 ₴





