
Відбійник Елпром ЕМО-2250 MAX
4 050 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 370112
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відбійний молоток - це електричний інструмент з підвищеною пневматичною силою удару, в основному знайшов своє застосування для монтажно-демонтажних робіт, де необхідна підвищена сила удару і потрібно виконати великий обсяг робіт. У побутових умовах застосовується не часто. Міцний металевий корпус редуктора для відведення тепла та довговічності Фіксований вимикач для зручного довбання під час тривалої роботи Удобна кришка для швидкої заміни вугільних щіток Додаткова рукоятка
Відбійний молоток Елпром ЕМО-2250 MAX-надійний інструмент напівпрофесійного класу, призначений для руйнування кирпичних або бетонних конструкцій, а також для розкриття дорожнього полотна. Справлятися з такими складними завданнями модель Елпром ЕМО-2250 MAX може завдяки високій потужності (2250Вт), а також силі удару в 13Дж. Для зручності в роботі відбійник обладнаний системою гасіння вібрації, що знижує вплив вібрації на здоров'я людини і підвищує ступінь комфорту під час роботи з відбійником.
Особливості: молоток професійного класу
Комплектація:
- відбійний молотокЕлпром ЕМО-2250 MAX
- додаткова рукоятка
- пласте зубіло
- гостре зубіло
- комплект редукторної кришки для заміни мастила
- мастило для змащування хвостовика робочих приладдя
- посібник з експлуатації
- металевий кейс
- картонне пакування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вага | 11 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість ударів | 1900 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 25 Дж. |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 2250 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-max |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 050 ₴




