Новинка

Машина для різання мрамору Елпром ЕРМ-125
1 170 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 670120
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пила для різання мрамору Елпром ЕРМ-125 використовується для швидкого різання плитки з натурального та штучного матеріалу.
Можливий двигун забезпечує довгострокову службу інструменту. Діаметр робочого диска становить 125 мм, глибина різання –; 42 мм. Пилозахищений двигун і вимикач.
Тривалий термін служби вугільних щіток.
особливості:
міцний корпус надійно оберігає всі деталі від пошкоджень
висока потужність двигуна та високі обороти роблять роботу дуже швидкісною
продуманий дизайн конструкцію
вимикач фіксується спеціальною кнопкою
Характеристика:
Потужність 1800 Вт
Напруга мережі 220 В
Частота току 50 Гц
Число оборотів 13500 об/хв.
різання 42 мм.
Вага 2 кг.
Комплектація:
пила для мрамору Елпром ЄРМ-125
інструкція
упаковка картонна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вид обладнання | Обладнаяння для колки каменю |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість обертів холостого ходу | 13500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Споживана потужність | 1800 кВт |
| Стан | Новий |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 170 ₴




