
Пила торцювальна Елпром ЕПТ-255П (з протяжкою)
7 110 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 770324
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Торцювальна пилка призначена для торцювання та поперечного розпуску заготовок під кутом 45 - 90 С. Широке застосування отримала в будівельній та меблевих галузях. Надійна конструкція з алюмінієвого сплаву Можливість підключення пилососа
Торцювальна пила Елпром ЕПТ - 255П - надійний інструмент високої якості, за допомогою якого Вам не важко буде розпиляти різного роду деревину. У даній моделі використовуються комплектуючі високої якості, які тривалий термін експлуатації. Потужний двигун, збільшена глибина пропилу, можливість під'єднання пилососа - все це робить інструмент комфортним і надежним в експлуатації. і вертикальній площинах
Комплектація:
- Торцювальна пила Елпром ЕПТ - 255П li
- Пилозбірник
- Картонна упаковка
- Інструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 255 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 25 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 120 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 320 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кут повороту | 90 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Висота | 81 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 110 ₴





