
Пила торцювальна Елпром ЕЛТ-255
3 915 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 770323
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Торцювальна пила Елпром ЕПТ-255 призначена для точного кутового та комбінованого розпилювання м'яких металів, пластикових матеріалів, деревних (МДФ, ДСП) та інших подібних матеріалів. Поворотний стіл сприяє точному підрізанню в заданій площині. Використовується як аматорами, так і професіоналами для вирізання дефектів, виготовлення елементів меблів, дверей, рам та палітурок. Пила пряму і рівну лінію відрізу протягом багатьох років функціонування точно за заданими розмірами. пропилу
Можливість підключення пилососа
Захист від випадкового ввімкнення
Більний доступ до щіток
Блокування шпинделя для зручності встановлення/заміни диска
Конструкція пилки запобігає ковзанню на будь-який сплав)
Комплектність:
Пила торцювальна Елпром ЄПТ-255
Інструкція з експлуатації
Ключ для заміни/встановлення диска
Мішок для збору пилки
Антивібраційні підкладки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 255 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 85 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кут повороту | 90 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Лазерний маркер | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 3 915 ₴




