
Пила торцювальна Елпром ЕЛТ-210
3 600 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 770322
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Пила торцювальна Елпром ЕПТ-210 призначена для виконання продольних і поперечних розрізів масивної деревини, столярних плит та інших матеріалів під різним углом, у разі встановлення певного кола можна обробляти алюмінієві профілі, вироби з пластику.
Пила не замінна при виготовленні елементів. інтер'єру та декоративних рамок. Виробник пряму та рівну лінію відрізу протягом багатьох років функціонування точно за заданими розмірами. Опорна частина інструменту виготовлена з алюмінієвого сплаву, який не тільки міцний, а й маловаговий, що істотно знижує загальну вагу конструкції.
Можливість підключення пилососа / пилозбірника
Висока точність пропилу
Надійна фіксація кута різу
Блокування шпинделя для зручності встановлення/заміни диска
Стійка, міцна і легка роботи
розміри і невелика вагаМеталеві шестерні редуктора.
Комплектність:
Пила торцювальна Елпром ЄПТ-210
Диск пиляльний (по дереву)
Керівництво з експлуатації
заміни/встановлення диска
Мішок для збирання пилки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 210 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 60 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 120 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кут повороту | 90 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
- Ціна: 3 600 ₴





