
Пила ланцюгова електрична Craft-tec EKS-405B
3 038 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 520024
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Електропила Craft-tec EKS - 405 B - це надійна та ефективна модель з потужним боковим двигуном. Можливості пили великі, її можна використовувати в будь-якій частині присадибної ділянки, для заготівлі дров та розпилу деревини, як і у всіх видах застосування у будівництві. Невеликий вага інструменту дозволяє працювати на висоті при різанні великих сухих гілок дерева. Система бокового розташування двигуна безпечніша, ніж прямий двигун. Модель EKS 405 B торгової марки Craft-tec приводиться в дію сучасним і ефективним двигуном бокового розташування потужністю 2000 Вт здатного розігнати пильний витратний матеріал до швидкості 14 метрів в секунду. Такої швидкості достатньо для будь-якого якісного застосування на даче. Пила здатна різати практично всі породи дерева.
Перпендикулярна передача енергії
Енергія двигуна EKS 405 B Craft-tec передається пиляльній цепі перпендикулярно, що виключає додаткові механізми обертання. Внаслідок чого коефіцієнт корисної дії машини збільшується, а центр ваги інструменту зміщується вліво. Основна маса апарату сконцентрована в лівій руці, тоді як права виконує управління та маневрування інструментом. Основна рукоять анатомічної D-подібної форми має високі ергономічні якості, а додатково має зручне розташування над двигуном і концентрує центр мас інструменту. Корпус машини виконаний з міцного пластику має спеціальні компенсаційні отвори, що забезпечують повітряне охолодження внутрішніх елементів приладу.
Заміна та натяг ланцюга без додаткового інструменту
не вимагає додаткових інструментів.
Автоматична подача мастильних матеріалів
Інструмент EKS 405 B використовує автоматичний масляний насос. Завдяки автоматичному масляному насосу олія рівними частинами потрапляє до ємності шини. Найважливіша річ, яку потрібно пам'ятати, це час від часу перевіряти рівень олії в баку. Візуальний доступ до якого дуже простий.
Універсальність
Зупинивши свій вибір на моделі EKS 405 B торгової марки Craft-tec Ви здійсните всі свої починання в цій роботі, від заготівлі дров до ліквідації непотрібних дерев. За допомогою цього інструменту Ви матимете можливість зайнятися будівництвом, невелика лазня або будинок зі зрубу, будуть тепер можливі лише завдяки присутності лісоматеріалів. ланцюга
Автоматичне змащення ланцюга
Швидкість гальма ланцюга 0,12 сек
Моментально спрацьовує ланцюговий гальмо
Комплектується фірмовим цепом для твердих порід
Обгінна муфта - продовжує термін служби змащення ланцюга - зверху, що запобігає текти олії через кришку при тривалому зберіганні. Craft-tec
Країна походження Німеччина
Потужність, вт 2000
Напруга, В 220
Крок ланцюга, дюймів 3/8
Розташування двигуна пили Бічне
Масло ланцюга Автоматична
Швидкість см 40
Вага, кг 3,5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Craft-Tec |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина пропилу, (мм) | 395 |
| Довжина шини | 405 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 800 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 300 мл |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
- Ціна: 3 038 ₴



