
Виброущільнювач бетону Елпром ЕДВ-1
1 890 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 960265
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Віброущільнювач бетону ЕДВ-1 є інструментом, призначеним для використання в будівництві. Передача енергії здійснюється за допомогою гнучкого валу у захищеному гумовому рукаві. Ексцентрикова передача у посиленому металевому циліндрі виробляє колівання, з максимальною частотою 1500 на хвилину. Таке рішення дає змогу виводити бульбашки повітря з бетонів та інших будівельних сумішей, роблячи розчин, що застигає, в рази міцнішим! Водночас тривалість рукава забезпечує зручність під час роботи оператора. Металевий корпус редуктора забезпечує достатнє охолодження шестерням, які працюють, але не варто забувати робити перерви в роботі інструменту, що буде корисно і оператору! Швидкість обертання управляється електронною кнопкою від зусилля натискання.
Комплектність :
Вібратор ЕДВ-1 1шт.
Гнучкий вал 1 шт.
Паспорт 1шт.
Щітки 1шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина гнучкого валу | 1.5 м |
| Діаметр вібронакінечника | 35 мм |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Стан | Новий |
| Частота обертання | 15000 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
- Ціна: 1 890 ₴



