
Перфоратор прямий Makita HR 2470 (Оригінал)
7 650 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин

Перфоратор Makita HR 2470 (780W)
Перфоратор Makita HR 2470 з прямим розташуванням двигуна відноситься до інструменту професійного класу. демонтажно-шраберних робіт, а також при прокладці електричних і водопровідних магістралей при використанні спільно з бурами, піками, зубилами – долото, мають хвостовик SDS-Plus. При виробництві компонентів на інструмент встановлюються комплектуючі з підвищеними вимогами щодо надійності і точності виготовлення.
Купити перфоратор Makita HR 2470 можна в нашому інтернет-магазині. з доставкою в будь-яку точку України. Оперативна відправка та кваліфікована консультація, а також оплата будь-яким зручним способом. Клієнтам раніше роблячи замовлення на нашому сайті обов'язкова скидка або приємний подарунок. долота - можливість встановлення долота в 40 положеннях
Три режими роботи: свердління, свердління з ударом або довбання
Рукоятка та корпус редуктора з м'якою гумовою накладкою, що забезпечує повний контроль над інструментом
Запобіжна швидкість реверсу
Відсутність удару на холостому ході
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Максимальна кількість обертів | 1100 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4500 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 3 Дж. |
| Режими роботи | Свердління, Довбання (удар), Свердління з ударом |
| Споживана потужність | 780 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Додаткові функції | |
| Запобіжна муфта | Так |
| Реверс | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 24 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління алмазною коронкою | 54 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 7 650 ₴



