
МЕТАЛОРІЗ СТАЦІОНАРНИЙ KRAISSMANN 2200 MTM 400/380 (ТРИФАЗНИЙ)
14 490 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Металоріз стаційарний KRAISSMANN 2200 MTM 400/380 - це надежний і потужний станок, який виконає роботу з обробки металу різної складності. Використовується агрегат у галузі машинобудування, обробки чорних і кольорових металів, будівельних і монтажних роботах.
Достатній діаметр диска 400 мм дає можливість працювати станку практично зі всіма великими заготовками. оператору і допомагає виконати роботу більш точно та якісно. Наявність рукоятки полегшує необхідне зусилля під час роботи, а металевий кожух захистить від осколків і стружки. Вт
Комплектація:
- Металоріз KRAISSMANN 2200 MTM 400/380
- Захисна пластина
- Шестигранний ключ
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 40 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 135 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3900 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 400 мм |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 490 ₴











