
ЛОБЗИК ЕЛЕКТРИЧНИЙ KRAISSMANN 900 SS 130 (ПРОФЕСІЙНА ЛІНІЯ, У КЕЙСІ)
3 452 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Ручнийелектролобзик KRAISSMANN 900 SS 130 Professional line призначень для прямого та криволінійного розпилювання матеріалів з деревини, пластику або металу, за умови використання відповідного пиляльного полотна. регульованою алюмінієвою підошвою із пластиковим покриттям та триступінчастим регулятором маятникового ходу. підошва Характеристика: Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина ходу пилки | 20 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2500 хід/хв |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 3 |
| Система погашення вібрації | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Комплектація | |
| Відсік для зберігання пилок | Так |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 18 мм |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 20 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 10 мм |
- Ціна: 3 452 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: Лобзик електричний Kraissmann 900 ss 130 Паралельний упор Перехідник для підключення пилососа Запасні вугільні щітки Два пильні полотна Інструкція з експлуатації Пластиковий кейс Картонна упаковка








