
ЛОБЗИК ЕЛЕКТРИЧНИЙ KRAISSMANN 850 SS 65 (У КЕЙСІ)
1 699 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лобзик KRAISSMANN 850 SS 65 -надійний і якісний інструмент, здатний витримувати суттєві навантаження, має ергономічний дизайн, він зручний, легкий і компактний. Ергономічна форма рукоятки забезпечує зручність в процесі експлуатації, а також є антивібраційним засобом, поглинаючи колівання, і рівномірно розподіляючи при цьому одержується навантаження. перевантажень
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина ходу пилки | 20 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2800 хід/хв |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Комплектація | |
| Відсік для зберігання пилок | Так |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 16 мм |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 20 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴






