
ГРАВЕР (ШЛІФУВАЛЬНО-ГРАВІРУВАЛЬНИЙ ІНСТРУМЕНТ) KRAISSMANN 150 SGW 10B
675 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гравер KRAISSMANN 150 SGW 10B - універсальний інструмент, призначений для виконання робіт. На верхній частині корпусу гравера розташоване регулювальне колесо, таким чином оберти налаштовуються під кожну задачу. Головним перевагою є KRAISSMANN 150 SGW 10B є мала вага та невеликі розміри. Гравер має міцний та надійний корпус. Поставляється в пластиковому блістері з набором насадок з 10 штук.
Характеристика:
- Напруга: 230 В
- Потужність: 150 Вт
- Кількість оборотів: 10000-32000 об/хв
- Затискна цанга:
Комплектація:
- Гравер KRAISSMANN 150 SGW 10B
- Набір насадок – 10 шт.
- Руководство користувача
- Пластиковий блістер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Вага | 0.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 32000 об/хв |
| Розмір цанги | 3.2 мм |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 675 ₴



