
ВІБРОШЛІФУВАЛЬНА МАШИНА KRAISSMANN 270 SS 12
1 181 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вібраційна шліфмашина KRAISSMANN 270 SS 12 виконає акуратне шліфування стін, дерев'яних заготовок, металевих деталей. Зручний притискний механізм підошви дає змогу швидко та легко змінити шліфувальний лист, не відриваючись від роботи. Невелика вага та ергономічна конструкція дозволять працювати тривалу годину, не відчуваючи втоми в руках. підошва
Комплектація:
- Віброшліфувальна машина KRAISSMANN 270 SS 12
- Мішок для збирання пилу
- Керівництво з експлуатації
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина стрічки/листа | 187 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач / липучка |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Споживана потужність | 270 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Ширина стрічки/листа | 90 мм |
| Ширина шліфування | 90 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 181 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: Віброшліфувальна машина KRAISSMANN 270 SS 12 Мішок для збору пилу Шліфувальне полотно Керівництво з експлуатації Картонна упаковка


