
ПАЯЛЬНИК ДЛЯ ПЛАСТИКОВИХ ТРУБ KRAISSMANN 2500 EMS 3 (ПОСАДКИ ВЕЛИКОГО ДІАМЕТРУ)
2 177 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Могутній апарат для розтрубного зварювання підходить для зварювання з'єднань, труб і фітингів великого діаметру від 75 до 110 мм. Встановлювані компоненти відрізняються довговічністю і простотою використання.
Комплектація:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 110 мм |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 75 мм |
| Нагрівач з тефлоновим покриттям | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Номінальна потужність | 2500 Вт |
| Тип зварювання пластикових труб | Розтрубна |
| Транспортний ящик для зварювальної машини та комплектуючих | Так |
| Час розігріву | 3 хв |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 28 мм |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 177 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: паяльник для пластикових труб KRAISSMANN 2500 EMS 3 три тефлонові зварювальні насадки (75, 90 и 110 мм) металевий кейс шестигранний ключ лінійка-рівень рулетка викрутка різак для пластикових труб робочі рукавички посібник з експлуатації картонне пакування





