
Шуруповерт Grosser GCD 16/55 PRO
1 350 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: G0331
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Крутний момент | 55Н/м |
|---|---|
| Напруга акумулятора | 16,8 В |
| Діаметр патрона | 0,8-10 мм |
| Кількість обертів | 0-550/ 0-1700 об/хв |
| Безщітковий двигун | Так |
| Комплектація | АКБ- 1 шт |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Grosser |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 20 |
| Максимальний крутний момент | 55 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1700 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 16.8 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴



