
Акумуляторний дриль-шуруповерт Edon LD-16BL (Безщітковий, 16 В, кейс, 2 батареї)
1 575 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LD-16BL
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шурупокрут акумуляторний Edon LD-16BL використовується для завертання/відвертання гвинтів і шурупів, свердління отворів у різних конструкційних матеріалах (зокрема металі, дереві, пластмасі). Цей шуруповерт – ідеальний вибір для збирання меблів, ремонтних та будівельних робіт, де важливі надійність, потужність та зручність використання.
Особливості:
- Захист від перевантажень
- Плавний пуск
- Реверс
- регулювання частоти обертання
- Безщітковий
- Блокування шпинделя
- Швидкозатискне кріплення
- Плавна зміна швидкості
- Підсвітка
- Ступенева зміна швидкості
Характеристики:
- Тип патрона швидкозатискний
- Кількість швидкостей роботи 2
- Діаметр патрона — 10 мм
- Макс. кількість обертів холостого ходу 1400 об./хв
- Максимальний крутний момент 40 Н·м
- Кількість акумуляторів у комплекті 2
- Тип акумулятора Li-Ion
- Ємність акумулятора 2 А·год
- Напруга акумулятора 16 В
- Безщітковий двигун є
- Паковання кейс
- Ширина 80 мм
- Висота 240 мм
- Довжина 280 мм
- Вага 1.5 кг
Комплектація
- дриль-шурупокрут;
- акумулятори — 2 шт.;
- зарядний пристрій;
- набір біт (7 біт + перехідник);
- інструкція;
- пластиковий кейс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Edon |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 40 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 16 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 575 ₴





