
Тример акумуляторний Grosser GBC 261-4 ( 1- АКБ+ З/П) три швидкості
4 388 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: G0324
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Опис
Акумуляторний тример Grosser GBC 261-4 — потужний і зручний інструмент для догляду за вашим садом, газоном та прибудинковою територією. Завдяки високій ємності акумуляторів на 4 Аг і одному в комплекті, ви зможете працювати тривалий час без перерв на підзарядку. Потужність в 20 В і швидкість обертів до 5000 об/хв дозволяють ефективно обробляти навіть густу траву та невеликі кущі.Ширина скошування 380 мм та победітовий диск діаметром 225 мм допомагають швидко обробляти великі ділянки. Діаметр штанги 26 мм забезпечує додаткову міцність і стійкість інструменту при роботі.
Характеристики:
- Напруга акумулятора: 20 В
- Ємність акумулятора: 4 Аг
- Кількість акумуляторів: 1 шт
- Кількість обертів: 5000 об/хв
- Ширина скошування котушкою з ліскою: 380 мм
- Діаметр победітового диску: 225 мм
- Діаметр штанги: 26 мм
Grasser GBC 261-4 — це вибір для садівників, дачників і професіоналів, які цінують потужність, зручність і ефективність при роботі на великих площах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grosser |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 380 мм |
| Максимальна ширина скошування | 400 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана ручка | Так |
- Ціна: 4 388 ₴




