
Міні-гравер акумуляторний (Шліфувально-гравірувальний інструмент) KRAISSMANN 2001 AMS 42
1 013 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2807022
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Особливості:
- Ергономічний дизайн
- Тиха робота
- Регулювання обертів (5 режимів)
- Широка комплектація
- Блокування кнопки ввімкнення
- Живлення: вбудований аккумулятор Li-ion
- Напруга: 4 В
- Ємність: 2000 мАг
- Регулювання обертів: так
- Кількість обертів: 5000-25000 об/хв Блок цанги: 3,2 мм. 2001 AMS 42
- 42 насадки
- Цанга
- Інструкція
- Пластиковий кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна кількість обертів | 25000 об/хв |
| Напруга акумулятору | 4 В |
| Розмір цанги | 3.2 мм |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 013 ₴






