
Шліфмашина вібраційна Беларусмаш БВШ-950 (у металі, з пилозбірником)
1 046 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вібраційна шліфувальна машина Беларусмаш БВШ-950 Ширина шліфпластині - 115 мм. Довжина шліфпластині - 230 мм. Вес – 1,5 кг Гарантія – 12 місяців
Шліфмашина вібраційна Беларусьмаш БВШ-950 використовується для шліфування та полірування поверхонь з деревини, металу та пластику.
<. Завдяки потужному двигуну істотно знижує попадання пилки на обмотку двигуна. В опорній плиті вбудований спеціальний пиловідвід, через який видаляється пил і до цього відведення Ви зможете приєднати патрубок з подальшим підключенням пилососа або мішка для збирання пилки. Збоку передбачено кнопку фіксації пуску для тривалої години роботи. 6000-12000 за хвилинуХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Беларусмаш |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина стрічки/листа | 230 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Ширина стрічки/листа | 115 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 046 ₴



