
Свердлильний станок Мінськ МССН-1800-16 (13 мм патрон, чугун, 5 швидкостей) ITL
3 312 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Могутній електромотор може розвивати частоту обертання до 2650 об/хв. Кнопка запуску виведена на передню частину корпусу. Це зроблено не тільки для зручної роботи зі станком, а й для швидкого роз'єднання в екстрених ситуаціях. Шківи виготовлені з алюмінієвого сплаву підвищеної міцності, так що це підвищить термін служби інструменту. електроізоляція;
Технічні характеристики свердлильний станок Мінськ МССН-1800-16:
- Напруга мережі/Частота струму -0 споживається ― 1800 Вт
- Діаметр патрона - 13 мм
- Хід шпинделя - 50 мм
- Кількість швидкостей:
1 режим ― 580 об/хв
2 режим ― 915 об/х об/хв
4 режими 1950 об/хв
5 режими 2650 об/хв
- Розмір робочого столу - 160*160 мм
- патрон 13 мм
- Картонна упаковка
- Інструкція з експлуатації
- МССН-1800-16
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Електромотор |
| Кількість швидкостей | 5 шт. |
| Споживана потужність | 1.8 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 160 мм |
| Хід шпинделя | 50 мм |
| Ширина столу | 160 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 312 ₴


