
Зварювання п/а Spektr 380 інверторний 3 в 1 з двома електронними табло
7 326 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Напівавтомат зварювальний SPEKTR MIG/MMA 380 - — це досить потужний агрегат, що має високі технічні показники та є зварюванням інверторного типу. Має два режими зварювання — електродні зварювання ММА та зварювання MIG (зварювання штучним електродом і зварювання в середовищі захисного газу з використанням проволоки).
Можливість виробу становить 6 кВт. 380 А і виводиться на цифровому дисплеї, завдяки чому з точністю можна задати необхідні параметри. Також на передній панелі є ще один дисплей, на якому виводиться вольтаж із можливістю регулювання від 16 до 27 В. Передбачене регулювання швидкості подачі проволоки в діапазоні 1,5-18 м/хв. Апарат має легке підпалювання зварювальної дуги та має дуже гарне перенесення краплі. За слабкої напруги робота залишається стійкою, а якість швів зварювання — високою.
Особливості зварювального напівавтомату:
- висока потужність
- легкий підпал зварювальної дуги
- дуже гарне перенесення краплі
- можливість роботи у двох режимах
- плавне дроту
- 2 цифрові дисплеї
- ефективна система охолодження
- надійний механізм протягування
- захист від перевантаження
- знижене енергоспоживання
- стійкість роботи за слабких мереж
- зручна транспортувальна ручка напівавтомат Spektr МСА MIG/MMA-380
- Напруга мережі живлення, В 220
- Частота мережі живлення, Гц 50
- Діапазон регулювання робочої напруги, У 16-22 10
- зварювальний струм, А 380
- Діаметр проводу (електроду) 0,6-1,0
- Діаметр електрода за ММА 1,6-5,0
- Швидкість подавання проволоки, м/хв 1,5-18 1
- Максимальна споживана потужність, кВт 6,0
- КПД, % 85
- Наявність режиму ММА є
- Номінальний режим роботи (ПВ) за циклом 10 хв, % 60
- Вага, кг 14,9
- напівавтомат зварювальнийSPEKTR MIG/MMA 380
- зварювальний "Єврокав"
- зварювальні кабелі (маса + тримач)
Комплектація:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SPEKTR |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 14.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Основні | |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Максимальна швидкість подавання дроту | 18 м/хв |
| Максимальний діаметр дріт | 1 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 380 |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 10 |
| Напруга мережі живлення | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 6 кВт |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Тип під'єднання рукава | Євророз'єм |
| Частота тока | 50 Гц |
- Ціна: 7 326 ₴



