
Перфоратор Spektr прямий SRH-2050 із ДФР патроном
2 538 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Опис
Перфоратор Spektr SRH-2050 — надійний інструмент, який має ряд переваг, що роблять його вибором для різних завдань. Обладнаний потужним електромотором потужністю 2050 Вт, цей перфоратор здатний впоратися з найтвердішими матеріалами, як-от камінь, кирпич та бетон.
Технічні характеристики перфоратора Spektr SRH-2050 вражають. Це дає змогу досягти високої ефективності свердління й довбання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPEKTR |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Максимальна кількість обертів | 900 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 6500 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 3.3 Дж. |
| Режими роботи | Свердління, Довбання (удар), Свердління з ударом |
| Споживана потужність | 2050 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Додаткові функції | |
| Запобіжна муфта | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 538 ₴




