
Перфоратор Spektr бочковий SRH-2300 з рег обертів
2 250 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужний перфоратор призначений для свердління, перфорування та довбання. Корпус перфоратора виготовлений зі зручного вінілового пластику з прогумованою ручкою, що дає змогу з комфортом робити потрібну роботу. Кнопкою вмикання можна регулювати оберти двигуна, це дуже зручно для різних типів робіт і матеріалів. Перфоратор Spektr SRH широко використовується як у побуті, так і на невеликих об'єктах. Потужності перфоратора достатньо для використання його як міксера. Перфоратор Spektr SRH має три режими роботи. Це свердління, свердління з ударом та відбій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPEKTR |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Максимальна кількість обертів | 900 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 6500 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 5.8 Дж. |
| Режими роботи | Свердління, Довбання (удар), Свердління з ударом |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Додаткові функції | |
| Запобіжна муфта | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴


