
Болгарка Білорусмаш БШМ-125/1350 (1350 Вт, діаметр диска 125 мм)
1 046 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики:
- Напруга - 220 В
- Частота - 50 Гц
- Споживана потужність - 1350 Вт
- Кількість обертів холостого ходу
- Діаметр диска - 125 мм
- Різь шпинделя - М14
- Гарантія - 12 місяців
- Вага - 2 кг
Особливості:
- шліфувальний круг
- захисний кожух повертається і фіксується в необхідному для роботи положенні
- блокування кнопки увімкнення
- зручна під час роботи
Комплектація:
- Болгарка Білоруш БШУ&-
- коробка,
- інструкція (паспорт),
- бічна ручка,
- ключ для заміни диска,
- захисний кожух.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Беларусмаш |
| Країна виробник | Білорусь |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Розмір цанги | 14 мм |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 046 ₴


