
Дриль-шурупокрут акумуляторний ударний безщітковий Redbo OLD-20PBL АКБ 20 В 4 Ач
3 060 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Дриль-шурупокрут акумуляторний ударний Redbo OLD-20PBL призначений для закручування, закручування гвинтів та шурупів, свердління отворів у різних конструкційних матеріалах (зокрема металі, дереві, пластмасі тощо).
- безщітковий двигун;
- захист двигуна від перевантажень;
- 2-швидкісний планетарний механізм;
- похідний патрон, що швидко затискається; пуском.
Основні параметри:
- максимальний крутний момент — 50 Н| м.;
- ємність аккумулятора - 4 А| рік;
- напруга аккумулятора - 20 В.;
- макс. число обертів холостого ходу: 1ої швидкості - 400 об./хв, 2й швидкості - 2000 об./хв; - діаметр патрона, макс. - 13 мм;
- тип патрона - швидкозатискний;
- тип аккумулятора - Li-Ion;
- індикатор рівня заряду - на корпусі шурупокрута;
- кількість акумуляторів у комплекті - 1 шт.
До комплекту постачання входити: Шурупокрут, 1 аккумулятор, зарядний пристрій, набір біт, паспорт-інструкція, пластиковий кейс.
Габаритний розмір: 29/13/30 см;
(Вага з упаковкою).| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Redbo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Матеріал корпусу редуктора | Литий алюміній |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 3 060 ₴





