
Лобзик електричний Edon JS-85-750R : 750 Вт, 3000 хід/хв, маятниковий хід, швидка заміна пилки INOV
1 260 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: JS-85-750R
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Лобзик Edon JS-85/750R - це високопотужний і продуктивний інструмент для роботи з деревиною в листах, з можливістю якісно розпилювати матеріали, такі як пластик, електролобзик має двигун потужністю 750 Вт, а також систему регулювання частоти обертань електронним способом. Максимальна кількість оборотів становить 3000 об/хв. Прямолінійні розпили проводяться якісно завдяки системі шорстколистих маятникового ходу, який можна регулювати. Щоб виробляти розпилювання по криволінійних траєкторіях, а також похилі різи, можна використовувати систему швидкої фіксації, діапазон нахилу при цьому становить 45 градусів. Відрізняється дана модель компактними габаритами та ергономічністю, досить міцним матеріалом корпусу, а також невеликою вагою. Завдяки прогумованому корпусу та прогумованій рукоятці, з цим інструментом Вам буде дуже зручно виконувати різні роботи. Можливість підключення до пилососу дозволяє зберігати чистоту на робочому місці і знижує концентрацію пилки в повітрі. частоти ходу
- лобзик JS-85/750R
- паралельний упор
- пилка
- перехідник (трубочка) під пілосос
- інструкція
- гарантійний талон Технічні характеристики електролобзика Edon JS-85/750R:
- Виробник Edon
- Харчування Сеть 220В
- Споживана потужність 750 (Вт)
- Максимальна частота руху 0 (хід/хв)
- Вага 2 кг
- Нахилу підошви 45.0 (град.)
- Матеріал підошви Алюміній
- Максимальна глибина пропилу
- Максимальна глибина пропилу (дерево) 80.0 (мм) 30.0 (мм)
- Максимальна глибина пропилу (пластику) 80.0 (мм)
- Регулювання кількості обертів Та
- Швидкозатискне кріплення пилки Так
- Регулювання маятникового ходу 3
- Здрастуй тирсі Та
- Блокування кнопки включення Так
- Підключення пилозбірника / пилососа Так
Додаткові функції
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Матеріал підошви | Сталь |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 80 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 10 мм |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 1 260 ₴




