
Постачальник: Місто: Київ KRAISSMANN 1200 STM 920
13 973 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0607026
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плиткоріз KRAISSMANN 1200 STM 920 - призначень для проведення відрізних, камню.
Особливості:
- Міцна конструкція
Металева станина
Надійний і потужний двигун
Функція різу під кутом
Характеристика:
В/50 ГцХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Обладнання для різки каменю |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Максимальна глибина різу | 43 мм |
| Максимальна довжина різу | 920 мм |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Споживана потужність | 1200 кВт |
| Стан | Новий |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина столу | 394 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 973 ₴









