
Мощний акумуляторний безшутковий шуруповерт EDON ED-21PBL (безщітковий двигун)
1 688 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ED-21PBL
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Напруга, В 21
Кількість швидкостей 2
Імпульсний режим Ні
Тип інструменту Ударний дриль — шурупокрут
Тип інструменту Акумуляторний
Кільк. 2
Тип двигуна інструменту Безщітковий
Кількість обертів холостого ходу, об/хв 0-1700
Тип батареї Li-ion
Ємність батареї, А·год 2
Вага, кг 1,3
Тип патрона самозатискний
Максимальний крутний момент, Нм 40
Гарантія, міс 24
Комплектація
Акумуляторний шурупокрут EDON ED-21PBL; х2;
Зарядний пристрій;
Набір біт;
Гнучка насадка;
Інструкція з експлуатації;
Пластиковий кейс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість ступенів затяжки | 20 |
| Максимальна кількість обертів | 1450 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 30 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Запобіжна муфта | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 688 ₴










