
Дриль шуруповерт акумуляторний EDON AD-21D 2 АКБ 21 В 2 Ач Діаметр патрона макс 10 мм
1 980 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: AD-21D
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний шуруповерт Edon AD-21D відрізняється простотою та надійністю у роботі. Використовується для закручування шурупів та свердління отворів. Швидкозатискний патрон забезпечує просту заміну аксесуарів. Джерелом живлення є літій-іонний аккумулятор, що не має ефекту пам'яті та саморозряду. Особливості: якість та ергономічність, ця модель має в конструкції двошвидкісний редуктор, якість за ціною, ергономічна прогумована ручка забезпечує максимальний комфорт у роботі. Безщітковий двигун.
Характеристики:
- Бренд: Edon
- Артикул: 1018281
- Питання: Акумулятор
- Тип двигуна: Безщітковий
- Тип аккумулятора: Li-Ion
- Напр. В
- Ємність аккумулятора: 2 А·рік
- Година зарядки аккумулятора: 1 рік
- Режим роботи: Безударний об/хв: 1450 об/хв
- Кількість швидкостей: 2
- Функція імпульсу: Немає
- Патрон:&n
- Діаметр патрона: 10 мм
- Акумуляторний шуруповерт EDON AD-21D
- 2 аккумулятори
- Зарядне обладнання
- Пластиковий кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість ступенів затяжки | 20 |
| Максимальна кількість обертів | 1450 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Запобіжна муфта | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980 ₴



